Ypatingai prabangus vibratorius "Magic Massager"

Kaina taškais: 5460 point
2 vnt.
WST-C12-086
54.60
ANKSTESNĖ KAINA: 90.99
Ypatingai prabangus multifunkcinis vibratorius "Magic Massager" iš medicininio silikono. Turintis 10 vibravimo ir masažavimo greičių, ir su 8 skirtingomis judėjimo/pulsuojančiomis funkcijomis, USB įkraunamas, multifunkcinis vibratorius pagamintas iš medicininio silikono. Ypač prabangus,...
+

Ypatingai prabangus multifunkcinis vibratorius "Magic Massager" iš medicininio silikono.

Turintis 10 vibravimo ir masažavimo greičių, ir su 8 skirtingomis judėjimo/pulsuojančiomis funkcijomis, USB įkraunamas, multifunkcinis vibratorius pagamintas iš medicininio silikono. Ypač prabangus, aukštos kokybės "magiškas vibratorius", pakraunamas daugkartiniam naudojimui ir atsparus vandeniui.
USB įkroviklis įrenginiui ir naudojimosi instrukcija anglų kalba yra dėžutės viduje.

Dėmesio, šis įrenginys įkraunamas tik per USB prieigą (galite naudoti betkokias USB prieigas, pvz kompiuterio USB ar telefono įkroviklius).

Pastaba: Jei jūs paspausite abu - ir + mygtukus kartu 5 sekundes, galėsite išjungti šio vibratoriaus energijos tiekimą. Tada, kai jūs spausite mygtuką +, prekė nevibruos. Laikykite paspaudę abu - ir + mygtukus kartu 5 sekundes vėl, ir šis įrenginys bus vėl įjungtas.

Prašome paspausti abu - ir + mygtukus kartu 5 sekundes, kad įjungtumėte prekę, jei prekės vibracija neveiks kai ją jungsite pirmajį kartą.

Vibracija:
Multi
Neperšlampamas:
Yes
Medžiaga:
Medical grade silicone

Super vibratorius

Labai labai labai greras žaisliukas seksui :)

gavau dovanu valentino dienai, labai esu patenkinta siuo vibratorium!!!

Tobulas vibratorius
Rašyti atsiliepimą

Smagu žinoti

Už tą pačią kainą!

erotinė prekė, sekso prekė, maža kaina, suaugusiųjų sekso žaislas, bene mažiausia kaina, geriausia kaina, aukšta kokybė, sekso žaislas, seksui, sekso prekių parduotuvė